tel. 32 330 48 77

biuro@studio-etap.com.pl

czynne Pn-Pt 9.00-18.00

Cennik szkła laminowanego (zabezpieczony hasłem) dla firm zajmujących się wykorzystaniem tego materiału jako półproduktu.

Ceny zawarte w niniejszym cenniku są obowiązujące dla firm pośredniczących (stolarnie, producenci mebli na wymiar, firmy odsprzedające produkt klientowi końcowemu). Aby mieć możliwość otwarcia niniejszego cennika prosimy o przesłanie e-maila z firmowego adresu mailowego z prośbą o podanie hasła. Osoby prywatne zainteresowane wykonaniem szkła laminowanego prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu wykonania indywidualnych ustaleń i wyceny. Poniżej przedstawiamy nowy, aktualny cennik na bieżący rok. Co nowego?.. Najważniejsze – cena szkła laminowanego z grafiką pozostaje dla Państwa na niezmienionym poziomie. Ponadto specjalne ceny dla firm zajmujących się sprzedażą i obróbką szkła – oferujemy laminowanie szkła powierzonego. W bieżącym roku wycofaliśmy z oferty ekonomiczne laminaty jednobarwne serii 641 ze względu na obniżenie standardu jakości przez producenta. Najbardziej popularne kolory (biały, czarny, srebrny) nadal są dostępne w atrakcyjnych cenach, lecz pozostałe kolory są dostępne wyłącznie z wykorzystaniem wysokojakościowych laminatów Oracal 951 Premium Cast. Do wyboru oferujemy ponad 160 niepowtarzalnych kolorów. Jesteśmy przekonani, że docenią Państwo nasze starania o zagwarantowanie jak najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów.
pdfcennik szklo 2014 dla firm (hasło na telefon)

Ceny paneli szklanych wyceniane są indywidualnie. Do wstępnej wyceny ważne są następujące parametry:
• wielkość tafli (szerokość x wysokość)
• ilość otworów na kontakty / gniazdka
• czy szkło ma być hartowane
Nie operujemy sztywnymi cenami liczonymi od metra. Cena wyjściowa określana jest na podstawie powyższych danych. W sprawie wyceny prosimy o kontakt z biurem lub wysłanie formularza do kalkulacji.

Oferta skrócona przedstawiający standardowy zakres usług (szybki termin realizacji)

Szkło laminowane wielokolorowe (zdjęcia, grafiki)
• szkło grubości 4 – 5 – 6 mm float + grafika lub jednobarwne
• szkło grubości 4 mm Optiwhite + grafika lub jednobarwne
UWAGA:
w przypadku wyboru grafiki/ilustracji spoza naszej biblioteki wzorów, możliwe jest wykonanie zamówienia w oparciu
o Państwa zdjęcia własne, lub można skorzystać z banku zdjęć: fotolia.pl, shutterstock spośród ilustracji, zdjęć i wektorów objętych standardowym abonamentem (wyłącznie w czasie trwania promocji). Laminat biały / czarny / srebrny (RAL 9006) w stałej ofercie.

Szkło laminowane jednobarwne (paleta rozszerzona 951 + metalic)
• szkło grubości 4 – 5 – 6 mm float + laminat jednobarwny Oracal 951 Premium Cast
• szkło grubości 4 mm Optiwhite + laminat jednobarwny Oracal 951 Premium Cast
UWAGA:
wzornik kolorów dostępny na naszej stronie www. Laminaty serii 951 na zamówienie, czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. Wzornik papierowy można zamówić w naszej firmie (koszt 10 zł). Na życzenie laminaty dedykowane do podświetleń.

Usługi dodatkowe

• szlifowanie krawędzi, fazowanie
• polerowanie krawędzi
• hartowanie
• otwory techniczne (Ø5 / 6 / 7, Ø60, Ø70) pod gniazdka elektryczne, dystansowe śruby mocujące
• wycięcia, wpusty, narożniki, okienka, kształt inny niż prostokąt
• listwy montażowe
• ramki aluminiowe
• ramki z tworzywa sztucznego

UWAGA:
przy aplikacji bezpośrednio do ściany koniecznie prosimy o poinformowanie o sposobie montażu przy składaniu zamówienia! W takim przypadku aplikujemy dodatkową warstwę ochronną laminatu, zapobiegającą ewentualnemu podnoszeniu się grafiki przy gwałtownej zmianie temperatur i wilgotności (opcja, na życzenie). Do montażu zalecamy użycie kleju montażowego Soudal FixAll Turbo (posiadamy go w stałej ofercie). Użycie kleju (lub silikonu) zawierającego lotne rozpuszczalniki (np. ocet) powoduje utratę gwarancji.

Cennik pomiar – transport – montaż

– pomiar. Na życzenie (po ustaleniu terminu) nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa, aby pomóc zwymiarować panel, szafę lub dekor. Pomiarów dokonujemy wyłącznie w wykończonych pomieszczeniach (osadzone blaty, zawieszone szafki). Na miejscu mogą Państwo liczyć na fachową poradę w zakresie doboru kolorystyki, rodzaju szkła, wykończenia i montażu. Operujemy w obrębie województwa Śląskiego. Stawka za wykonanie pomiaru w obszarze do 30 km wynosi 150,- zł. W chwili złożenia oficjalnego zamówienia, opłata za pomiar jest traktowana jako zaliczka. Po pomiarze, zazwyczaj w ciągu 24h otrzymują Państwo szczegółową kalkulację oraz projekt graficzny.

– transport. Możemy zaoferować transport i wniesienie nietypowych lub ponadwymiarowych tafli, głównie na terenie województwa Śląskiego. Nie oferujemy dostawy gotowego zamówienia w cenie produktu; nasza działalność koncentruje się na produkcji. Dostawa z wniesieniem na terenie województwa Śląskiego wynosi 99,- zł.

– montaż. Na życzenie możemy podjąć się wykonania usługi montażowej wraz z transportem. Obsługi podejmuje się wówczas doświadczona ekipa montażowa. Szczegóły, terminy i stawki ustalane są indywidualnie. Nasze produkty przygotowujemy w sposób umożliwiający samodzielną, natychmiastową aplikację – przy klejeniu paneli bezpośrednio do ściany zabezpieczamy grafikę dodatkową warstwą laminatu, oraz naklejamy specjalne (izolujące od kleju) pasy montażowe. Do każdego odbieranego zamówienia dodajemy instrukcję montażu. Klej montażowy posiadamy w stałej ofercie.

Cennik druku wielkoformatowego, zabezpieczania druku przez laminowanie oraz systemów wystawienniczych typu POS znajdą Państwo w poniższym cenniku do pobrania.

pdf cennik 2013

Ceny pozostałych usług i produktów traktujemy indywidualnie, opierając się na wielu zmiennych.

No i proszę: jest doskonała, okrągła formułka która świetnie zapcha wolne miejsce w tym dziale. A i internetowi szperacze szukający cyferek będą zadowoleni. Przecież i tak wiadomo, że cennik to jedynie baza do dalszych rozmów. Tanio i drogo to pojęcia względne. Terminowo i w wysokiej jakości to już konkret. Nasza firma reprezentuje „starą szkołę” w podejściu do cen – pewne wartości są nieprzeliczalne, dlatego proponujemy podejście faworyzujące długotrwały związek przed jednorazowymi znajomościami. Nic na siłę – spodoba się współpraca, to dopieścimy. Lojalność cenimy bardziej niż zysk; kasa to przelicznik umowny. Wpadka? Policzymy po kosztach. Na wczoraj? Jak się da, to nagniemy rzeczywistość. Poślizg finansowy? Wspólnie weźmiemy głębszy wdech. Stres pozostawmy korporacjom, u nas ma być sprawnie i na temat. Nie za darmo, w końcu to nasza praca. Ale współpraca z nami to naprawdę dobry, uczciwy i rzetelny układ.