tel. 32 330 48 77

biuro@studio-etap.com.pl

czynne Pn-Pt 9.00-18.00

Studio Etap działa w obszarze komunikacji wizualnej od 1994 roku.
Od początku nowego tysiąclecia specjalizujemy się w druku wielkoformatowym wysokiej jakości, korzystając przy tym 
z najlepszych materiałów wyprodukowanych przez znanych, europejskich producentów.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie projektowania i realizacji grafik reklamowych, służymy Państwu profesjonalną pomocą przy doborze odpowiednich materiałów, technik i sposobów instalacji gotowych wydruków oraz pomożemy znaleźć rzetelnego podwykonawcę. U nas nie liczy się przerób, lecz jakość i zadowolenie Klienta. Wszystko można zrobić taniej, ale taniej i lepiej niż my – zdecydowanie nie.

W 2010 roku zajęliśmy się obsługą zaplecza graficznego oraz wykonaniem wysokojakościowych laminatów wykorzystywanych przy produkcji szkła laminowanego. Naturalną konsekwencją i rozwinięciem działalności jest oferowany przez naszą firmę produkt końcowy, jakim są szklane panele dekoracyjne. Nasze produkty oferujemy głównie z myślą o producentach mebli i zabudów, poszukujących rzetelnej firmy, potrafiącej sprostać wysokim oczekiwaniom Klientów. Z nie mniejszym zaangażowaniem podejmujemy się realizacji indywidualnych zapytań ofertowych.

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i terminowość wykonania, co w połączeniu z niewygórowanym poziomem cenowym stawia nas w czołówce firm oferujących indywidualne i rzeczowe podejście do każdego zlecenia.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy szczerą nadzieję, że szeroki zakres usług, wieloletnie doświadczenie i entuzjastyczne nastawienie pozwoli nam nawiązać współpracę. Nasze zaangażowanie jest gwarantowane.